0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain La Liga
Real Madrid
-
-
Real Sociedad
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Celta de Vigo
۱
۰
Athletic Bilbao
inprogress
۲۱:۰۰
Real Valladolid
۱
۰
Valencia CF
Finished
۱۶:۳۰
Osasuna
۰
۱
Atletico Madrid
Finished
۱۸:۴۵
  France Ligue 1
Paris Saint-Germain FC
-
-
Stade de Reims
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Clermont
۰
۰
FC Nantes
Finished
۱۷:۳۰
Stade Brestois 29
۴
۰
Angers SCO
Finished
۱۷:۳۰
Racing Club Strasbourg
۱
۲
FC Toulouse
Finished
۱۷:۳۰
OGC Nice
۱
۰
OSC Lille
Finished
۱۵:۳۰
A.J. Auxerre
۰
۲
Montpellier HSC
Finished
۱۷:۳۰
AC Ajaccio
۰
۲
Olympique Lyonnais
Finished
۱۹:۳۵
  Italy Serie A
Napoli
-
-
AS Roma
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
AC Milan
۲
۵
Sassuolo
Finished
۱۵:۰۰
Juventus FC
۰
۲
SSD Monza 1912
Finished
۱۷:۳۰
SS Lazio
۱
۱
AC Fiorentina
Finished
۲۰:۳۰
  Turkey Super Lig
Fenerbahce SK
۵
۱
Kasimpasa SK
Finished
۱۹:۳۰
Istanbul Basaksehir FK
۲
۰
Konyaspor
Finished
۱۹:۳۰
Istanbulspor AS
۲
۴
Kayserispor
Finished
۱۴:۰۰
  Belgium First Division A
Racing Genk
-
-
R.F.C. Seraing
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Zulte-Waregem
۱
۲
Club Brugge KV
inprogress
۲۱:۰۰
Cercle Brugge KSV
۳
۲
KAA Gent
Finished
۱۸:۳۰
RSC Anderlecht
۰
۰
Royal Antwerp FC
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Bundesliga
Bayer 04 Leverkusen
۰
۲
Borussia Dortmund
Finished
۲۰:۰۰
FC Schalke 04
۰
۰
1. FC Koln
Finished
۱۸:۰۰
  Saudi Arabia Super Cup
Al-Ittihad
۲
۰
Al Feiha
Finished
۲۰:۳۰
  Greece Super League
AEK Athens
۲
۰
Aris Thessaloniki
inprogress
۲۱:۰۰
Olympiakos Piraeus FC
۲
۱
OFI FC
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland Super League
BSC Young Boys Bern
۵
۱
FC Winterthur
Finished
۱۶:۴۵
Servette Geneve FC
۲
۲
FC Sion Sitten
Finished
۱۹:۰۰
FC Zurich
۱
۰
FC St. Gallen
Finished
۱۹:۰۰
  Netherlands Eredivisie
Excelsior Rotterdam
۱
۴
AFC Ajax
Finished
۱۷:۰۰
FC Twente
۱
۱
Feyenoord Rotterdam
Finished
۱۴:۴۵
FC Volendam
۳
۲
FC Groningen
Finished
۱۷:۰۰
Cambuur Leeuwarden
۱
۲
Fortuna Sittard
Finished
۱۹:۱۵
  Qatar Stars League
Al Sadd
۱
۰
Al Markhiya
Finished
۱۷:۰۵
Al-Ahli Doha
۳
۱
Umm Salal
Finished
۱۹:۱۵
Al Sailiya
۱
۲
Al-Gharafa
Finished
۱۷:۰۵
  Scotland Premiership
Dundee United FC
۰
۲
Celtic FC
Finished
۱۹:۳۰
FC Livingston
۰
۰
Hearts Of Midlothian FC
Finished
۱۷:۰۰
  England FA Cup
Wrexham
۳
۳
Sheffield United FC
Finished
۲۰:۰۰
Stoke City FC
۳
۱
Stevenage Borough
Finished
۱۷:۳۰
Brighton and Hove Albion
۲
۱
Liverpool
Finished
۱۷:۰۰
  Egypt Premier League
Pyramids FC
۲
۲
Ceramica Cleopatra FC
Finished
۲۰:۳۰
El Zamalek
۲
۱
Future FC
Finished
۲۰:۳۰
Enppi
۰
۲
Smouha
Finished
۱۶:۱۵
  Germany 2. Bundesliga
Hamburger SV
۴
۲
TSV Eintracht Braunschweig
Finished
۱۶:۰۰
Arminia Bielefeld
۱
۲
SV 1916 Sandhausen
Finished
۱۶:۰۰
FC Nurnberg
۰
۱
FC St. Pauli
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Pernambucano 1
Sport Club do Recife
۱
۰
Retro FC Brasil
Finished
۰۱:۳۰
Salgueiro
۱
۱
Central SC
Finished
۰۲:۳۰
Santa Cruz FC
-
-
Maguary PE
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Belo Jardim FC
۰
۱
Petrolina SFC
inprogress
۲۱:۳۰
Ibis SC
۱
۱
Caruaru City FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Casa Pia Atletico
۲
۱
Santa Clara
Finished
۱۹:۰۰
Boavista FC
۲
۰
Portimonense
inprogress
۲۱:۳۰
Futebol Clube Vizela
۳
۱
Rio Ave
Finished
۱۹:۰۰
  Mexico LIGA MX
Club Tigres de la UANL
۰
۰
San Luis
Finished
۰۴:۳۵
Club America
۶
۰
Mazatlan FC
Finished
۰۶:۳۵
FC Juarez
۱
۲
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۶:۳۵
Deportivo Toluca FC
۰
۰
Leon
inprogress
۲۱:۳۰
  Chile Primera Division
Universidad de Chile
۱
۰
Union Espanola
Finished
۰۰:۳۰
Universidad Catolica
۳
۱
Curico Unido
Finished
۰۳:۰۰
Deportivo Huachipato
۲
۱
Cobresal Salvador
Finished
۱۸:۳۰
  Spain LaLiga 2
Real Sporting de Gijon
۰
۰
Malaga CF
inprogress
۲۱:۰۰
Albacete Balompie
۲
۰
Lugo
inprogress
۲۱:۰۰
UD Ibiza Eivissa
-
-
FC Cartagena
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CD Mirandes
۱
۳
Alaves
Finished
۱۶:۳۰
Levante
۱
۰
Burgos CF
Finished
۱۸:۴۵
  Brazil Paulista Serie A1
Santos FC Sao Paulo
۱
۱
Ferroviaria SP
Finished
۰۱:۰۰
Bragantino Red Bull
۰
۱
Santo Andre
Finished
۰۲:۳۰
Botafogo SP
۳
۲
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۳:۱۰
EC Agua Santa SP
۰
۰
Portuguesa Desportos
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Bernardo FC
۰
۰
EC Sao Bento
inprogress
۲۲:۳۰
Inter de Limeira
۰
۰
Ituano SP
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Central Cordoba De Santiago
۰
۲
CA River Plate
Finished
۰۴:۰۰
Talleres de Cordoba
۰
۱
Independiente
Finished
۰۱:۴۵
Estudiantes de la Plata
۱
۲
Tigre
Finished
۰۱:۴۵
Platense
-
-
Newell's Old Boys
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal
۲
۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Mixco
۳
۰
Achuapa FC
Finished
۰۱:۳۰
Coban Imperial
۱
۲
Antigua Guatemala
Finished
۰۱:۰۰
Club Xelaju
۳
۰
Iztapa
Finished
۰۵:۳۰
Malacateco
۱
۰
CSD Comunicaciones
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Matogrossense
Nova Mutum EC
۱
۱
Sport Sinop
Finished
۰۰:۳۰
  Costa Rica Primera Division
CS Herediano
۰
۱
AD Guanacasteca
Finished
۰۵:۳۰
Santos de Guapiles
۰
۰
Deportivo Saprissa
Finished
۰۴:۴۵
AD Municipal Grecia
۰
۰
AD San Carlos
Finished
۲۰:۳۰
  South America South American Championship U20
Ecuador U20
۱
۱
Uruguay U20
Finished
۰۳:۰۰
Venezuela U20
۱
۰
Chile U20
Finished
۰۳:۰۰
  Brazil Paranaense 1
Coritiba FBC
۰
۰
Azuriz
inprogress
۲۲:۳۰
Cianorte PR
۳
۱
Foz do Iguacu
Finished
۰۱:۰۰
  Colombia Primera A
Atletico Nacional de Medellin
-
-
Rionegro Aguilas Doradas
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۰
Atletico Huila
۱
۲
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۱:۵۰
  Romania Liga I
FCSB
۲
۳
FC Farul Constanta
Finished
۲۰:۳۰
Sepsi Sfantu Gheorghe
۰
۰
FC U Craiova 1948
Interrupted
۱۷:۳۰
Campionii FC Arges
۰
۲
FC Botosani
Finished
۱۵:۰۰
  Panama Liga Prom
CD Centenario
۰
۱
Champions FC Academy
Finished
۰۰:۳۰
CA Independiente Reserves
۳
۲
SD Panama Oeste
Finished
۰۲:۳۰
  Hong Kong Premier League
Hong Kong FC
۱
۰
Eastern Sports Club
Finished
۱۲:۰۰
Sham Shui Po FC
۰
۴
LEE Man Warriors FC
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong U23 Football Team
۰
۳
Wofoo Tai Po
Finished
۱۳:۳۰
  Indonesia Liga 1
Madura FC
۰
۲
Persebaya Surabaya
Finished
۱۲:۳۰
Persija Jakarta
۱
۰
PS TIRA-Persikabo
Finished
۱۲:۰۰
  Italy Serie B
Frosinone
۱
۰
Benevento
Finished
۱۸:۴۵
Ascoli
۱
۲
Palermo
Finished
۱۶:۳۰
  Poland Ekstraklasa
KP Legia Warszawa
۳
۲
SSA Korona Kolporter Kielce
Finished
۱۷:۳۰
Piast Gliwice
۱
۱
Jagiellonia Bialystok SSA
Finished
۱۵:۰۰
Lechia Gdansk
۱
۰
Wisla Plock
Finished
۲۰:۰۰
  World Friendly International Matches
USA
۰
۰
Colombia
Finished
۰۴:۰۰
  Northern Ireland Premiership
Newry City
۰
۰
Larne
Finished
۱۸:۳۰
  Turkey 1. Lig
Keciorengucu Ankara
۱
۱
Altay SK Izmir
Finished
۱۴:۰۰
Yeni Malatyaspor
۲
۱
Eyupspor
Finished
۱۶:۳۰
Adanaspor FK
۱
۲
Bodrumspor
Finished
۱۴:۰۰
Denizlispor
۱
۱
Manisa Futbol Kulubu
Finished
۱۹:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie B
Ciervos FC
۱
۱
Canoneros Marina
Finished
۰۰:۳۰
Oaxaca II
۱
۰
Huracanes Izcalli
Finished
۰۲:۳۰
Pioneros De Cancun
۰
۱
Mazorqueros
Finished
۰۱:۳۰
  Paraguay Primera Division
Sportivo Trinidense
۲
۰
Tacuary
Finished
۰۰:۳۰
General Caballero JLM
-
-
Resistencia SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Guairena FC
۱
۳
Nacional Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Aguacateros CD Uruapan
۳
۲
Reboceros de La Piedad
Finished
۰۰:۳۰
Mexicali FC
۱
۱
Cimarrones de Sonora FC II
Finished
۰۲:۳۰
Cafetaleros De Chiapas
۳
۲
Sporting Canamy
Finished
۰۱:۳۰
Escorpiones FC
۰
۴
CF Pachuca 2
Finished
۰۰:۳۰
Lobos ULMX
۲
۱
Saltillo FC
Finished
۰۳:۳۰
Tritones Vallarta MFC
۳
۰
Mineros de Fresnillo
Finished
۰۱:۳۰
CD Tulancingo
۲
۰
Catedraticos Elite
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia A-League Women
Brisbane Roar FC (W)
۳
۳
Wellington Phoenix (W)
Finished
۰۸:۳۰
Melbourne City FC (W)
۱
۰
Adelaide United (W)
Finished
۱۰:۱۰
  Thailand Thai League 3
North Bangkok University
۰
۰
Samut Prakan City FC
Finished
۱۲:۰۰
Inter Bangkok
۰
۱
Siam FC
Finished
۱۲:۰۰
MH Nakhonsi
۱
۰
Mueang Kon D United
Finished
۱۳:۳۰
Bangkok FC
۳
۱
Kasem Bundit University FC
Finished
۱۳:۳۰
Kanjanapat FC
۲
۱
Pathum Thani University
Finished
۱۲:۰۰
Nonthaburi United
۱
۳
Thonburi United FC
Finished
۱۳:۳۰
Nakhonratchasima United FC
۰
۰
Surin City FC
Finished
۱۴:۳۰
Bankhai United
۲
۲
Chachoengsao FC
Finished
۱۴:۳۰
Samut Sakhon City FC
۰
۲
Chamchuri United FC
Finished
۱۴:۳۰
Warship United FC
۱
۱
Saimit Kabin Utd
Finished
۱۲:۰۰
Thawi Watthana Samut Sakhon UTD
-
-
Samud Songkram
Finished
۱۲:۰۰
  India I-League
Gokulam FC
۱
۰
Kenkre
Finished
۱۴:۳۰
Sreenidi Deccan
۳
۲
Neroca FC
Finished
۱۲:۰۰
  Greece Super League 2, Group B
Irodotos
۰
۲
Panachaiki
Finished
۱۶:۱۵
A.E. Kifisia F.C.
۶
۰
Episkopi FC
Finished
۱۶:۱۵
Proodeftiki FC
۰
۳
GS Apollon Smyrnis
Finished
۱۶:۱۵
OF Ierapetras
۰
۰
Kalamata
Finished
۱۶:۱۵
  Brazil Paulista Serie A2
Novorizontino SP
۱
۱
AD São Caetano do Sul
Finished
۰۲:۰۰
Noroeste SP
۱
۰
Primavera SP
inprogress
۲۲:۰۰
CA Linense
۰
۰
Portuguesa Santista SP
Finished
۰۰:۳۰
Monte Azul SP
۰
۱
Velo Clube SP
Finished
۱۶:۳۰
  Hong Kong 2nd Division
Fu Moon
۲
۱
Leaper St Joseph
Finished
۰۹:۰۰
Kowloon Cricket Club
۰
۲
Tung Sing
Finished
۰۹:۰۰
Chelsea SS HK
۱
۱
Wanchai SF
Finished
۰۹:۰۰
Wing Go FC
۰
۸
Mutual FC
Finished
۰۹:۰۰
Kwong Wah
۰
۳
Double Flower FA
Finished
۰۹:۰۰
Kwun Tong
۱
۲
3 Sing FC
Finished
۰۹:۰۰
Tuen Mun SA
۲
۲
Lucky Mile
Finished
۰۹:۰۰
  Mexico Liga MX Femenil
Leon (W)
۰
۱
Monterrey (W)
Finished
۰۲:۳۵
  Hong Kong 1st Division
Metro Gallery FC
۲
۳
Eastern District
Finished
۱۱:۰۰
Hoi King
۳
۲
Central & Western
Finished
۱۱:۰۰
Kowloon City
۲
۰
Wing Yee Ft
Finished
۱۱:۰۰
Wong Tai Sin
۰
۳
Citizen AA
Finished
۱۱:۰۰
Sha Tin
۳
۱
Yuen Long FC
Finished
۱۱:۰۰
Happy Valley
۴
۲
Kwai Tsing
Finished
۱۱:۰۰
North District FC
۱
۳
South China FC
Finished
۱۱:۰۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group B
Guarda Desportiva
۰
۱
SC Salgueiros
Finished
۱۸:۳۰
Beira Mar
۲
۱
FC Alpendorada
Finished
۱۹:۳۰
Lusitania Lourosa
۴
۰
Gondomar
Finished
۱۸:۳۰
Maritimo Funchal II
۱
۱
Rebordosa AC
Finished
۱۸:۴۵
Leca FC
۱
۱
AD Camacha
Finished
۱۸:۳۰
AD Castro Daire
۰
۱
Valadares Gaia FC
Finished
۱۸:۳۰
AD Machico
۳
۲
GD Resende
Finished
۱۸:۳۰
  Belgium First Division B
SL16
۱
۰
SK Beveren
inprogress
۲۲:۳۰
Lierse SK
۱
۲
RWD Molenbeek
Finished
۱۸:۳۰
  Jamaica Premier League
Dunbeholden FC
۰
۰
Chapelton Maroons FC
inprogress
۲۱:۳۰
Faulkland FC
۰
۰
Vere United FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Cesena U19
۱
۱
Inter Milan U19
Finished
۱۳:۱۵
Torino U19
۱
۱
Bologna U19
Finished
۱۹:۰۰
Fiorentina U19
۰
۱
Sampdoria U19
Finished
۱۷:۰۰
Hellas Verona U19
۲
۲
Cagliari U19
Finished
۱۵:۳۰
Atalanta U19
۲
۴
Lecce U19
Finished
۱۳:۳۰
Frosinone U19
۰
۰
Sassuolo U19
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Coruxo FC U19
۱
۱
Bansander U19
Finished
۱۲:۳۰
Deportivo La Coruna U19
۲
۲
Marina Sport U19
Finished
۱۳:۳۰
Celta de Vigo U19
۵
۰
Arosa U19
Finished
۱۵:۰۰
Ural CF U19
۰
۳
Sporting Gijon U19
Finished
۱۸:۳۰
  Panama LPF
CD Plaza Amador
۳
۱
Alianza FC Panama
Finished
۰۰:۳۰
Herrera FC
۳
۴
Deportivo Universitario
Finished
۰۲:۴۵
Tauro F.C.
۲
۰
Costa Del Este
Finished
۰۵:۰۰
  Mexico Liga TDP, Group 1
Deportiva Venados FC II
۳
۰
Progreso FC
Finished
۰۰:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Bodrumspor U19
۱
۱
Eyupspor U19
Finished
۱۲:۰۰
  Brazil Alagoano
AA Coruripe
۲
۱
Desportiva Alianca Pilarense
Finished
۰۱:۳۰
CS Esportiva AL
۰
۰
Cruzeiro Arapiraca
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  El Salvador Primera Division
AD Isidro Metapan
۱
۰
CD Chalatenango
Finished
۰۴:۳۰
Santa Tecla FC
۱
۲
CD Aguila
Finished
۰۳:۰۰
  Czech Republic 1. Liga
SK Slavia Praha
۵
۱
FK Jablonec nad Nisou 97
Finished
۱۷:۳۰
FC Slovan Liberec
۱
۱
Pardubice
Finished
۱۷:۳۰
FK Mlada Boleslav
۰
۰
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۷:۳۰
FC Zlin
۱
۱
FC Banik Ostrava
Finished
۲۰:۳۰
  Croatia HNL
NK Istra 1961 Pula
۳
۰
HNK Hajduk Split
Finished
۱۹:۴۰
NK Osijek
۲
۰
NK Gorica
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Zamora
۱
۰
CD Laredo
Finished
۲۰:۰۰
Real Oviedo II
۲
۰
Gimnastic Torrelavega
Finished
۱۴:۳۰
Coruxo CF
۰
۲
Real Aviles CF
Finished
۱۴:۴۵
Union Popular Langreo
۰
۰
SD Rayo Cantabria
Finished
۱۹:۳۰
Guijuelo
۱
۲
Real Valladolid B
Finished
۱۹:۳۰
Bergantinos CF
۱
۲
CD Arenteiro
inprogress
۲۱:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Hapoel Haifa
۰
۱
Hapoel Beer-Sheva
inprogress
۲۱:۴۵
  Morocco Botola Pro
WAC Wydad Casablanca
۰
۰
Fath Union Sportive Rabat
inprogress
۲۰:۴۵
Chabab Mohammedia
-
-
Olympique Khouribga
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Union Sportive de Touarga Rabat
۲
۱
Dhj Difaa Hassani Jdidi
Finished
۱۸:۳۰
HUSA Agadir
-
-
RSB Berkane
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  World Friendly Club Matches
Young Boys FD
۲
۲
FC Fredericia
Finished
۱۵:۳۰
Blooming
۲
۲
Monagas SC
Finished
۰۲:۳۰
Balcatta
۱
۳
Floreat Athena
Finished
۱۲:۳۰
FK Admira Praha
۲
۰
Mlada Boleslav B
Finished
۱۳:۰۰
Degerfors IF
۱
۱
Skovde AIK
Finished
۱۵:۳۰
Bolivar
-
-
Monagas SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
LDU Quito
۰
۰
El Nacional Quito
inprogress
۲۱:۳۰
Tabasalu Charma
۰
۳
Viimsi JK
Finished
۱۱:۴۰
Ida-Virumaa FC Alliance
۱
۴
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۸:۱۵
Inglewood United
۲
۱
Perth Glory
Finished
۱۴:۳۰
SG Bornheim 1945 Grun-Weiss
۳
۱
SV 1898 Unter Flockenbach
Finished
۱۸:۰۰
FK Dinamo Moscow
۳
۲
FK Borac Banjaluka
Finished
۱۶:۳۰
FC Elva
۰
۰
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۹:۰۰
Laanemaa JK Haapsalu
۲
۱
Nomme Kalju II
Finished
۱۳:۳۰
FC Slovacko B
۲
۲
SK Kvitkovice
Finished
۱۳:۳۰
Flora Tallinn
۲
۰
Valmieras FK
Finished
۱۶:۰۰
Vasalunds/Essinge IF
۲
۰
IFK Haninge
Finished
۱۶:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۲
۰
PFK Sochi
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Primera Division Women
Real Sociedad (W)
۴
۰
Sporting de Huelva (W)
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Madrid (W)
۱
۱
Sevilla FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
UD Granadilla Tenerife (W)
۰
۶
FC Barcelona (W)
Finished
۲۰:۳۰
Levante Las Planas (W)
۰
۳
Valencia (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Hong Kong 3rd Division
Islands FC
۰
۰
Lung Moon
Finished
۰۹:۰۰
Sun Hei SC
۴
۰
Lansbury FC
Finished
۱۱:۰۰
  Nicaragua Primera Division
HYH Export Sebaco FC
۱
۲
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۰:۳۰
Real Esteli FC
۳
۱
Deportivo Ocotal
Finished
۰۴:۳۰
Diriangen FC
۲
۱
UNAN Managua
Finished
۰۲:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Maritzburg United Reserves
۱
۰
Chippa United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Cape Town City FC Reserves
۱
۱
Mamelodi Sundowns Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Sekhukhune United Reserves
۳
۳
Stellenbosch FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Amazulu Reserves
۲
۲
TS Galaxy FC (Reserves)
Finished
۱۳:۳۰
Kaizer Chiefs Reserves
۵
۰
Lamontville Golden Arrows Reserves
Finished
۱۱:۳۰
  Guatemala Segunda Division
Fraijanes FC
۰
۲
CSD Amatitlan
Finished
۲۰:۳۰
Juventud Retalteca
۲
۲
Deportivo Ayutla
Finished
۲۰:۳۰
Deportivo Chiantla
۳
۰
Cafetaleros Democracia
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Baiano 1
EC Bahia
۰
۰
Esporte Clube Vitoria BA
inprogress
۲۲:۳۰
  Honduras Liga Nacional
CD Honduras Progreso
۰
۲
Lobos UPNFM
Finished
۰۴:۴۵
CD Victoria
۲
۲
Motagua
Finished
۰۵:۰۰
CD Olimpia Tegucigalpa
۰
۰
CD Marathon
Finished
۰۴:۳۰
Olancho FC
۳
۱
Vida
Finished
۰۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Recreativo de Huelva
۱
۱
CD San Roque de Lepe
Finished
۱۹:۳۰
FC Cartagena II
۲
۱
Sanluqueno
Finished
۱۴:۳۰
Xerez Deportivo FC
۱
۲
UCAM Murcia
Finished
۱۹:۳۰
Granada B
۲
۰
Cadiz B
Finished
۱۴:۳۰
CD Utera
۱
۲
Juventud Torremolinos CF
Finished
۱۴:۳۰
Mar Menor
۱
۰
Real Betis B
Finished
۱۹:۳۰
CD El Ejido 2012
۰
۲
Antequera CF
Finished
۱۹:۳۰
Velez CF
۱
۰
Atletico Mancha Real CF
Finished
۱۴:۳۰
Sevilla Atletico
۲
۱
Yeclano Deportivo
Finished
۱۹:۳۰
  Scotland Premier League Women
Hamilton Academical FC (W)
۲
۲
Dundee United WFC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Glasgow Girls (W)
۰
۱
Aberdeen (W)
Finished
۱۶:۳۰
Rangers (W)
۰
۰
Glasgow City (W)
Finished
۱۹:۴۰
Hearts (W)
۱
۲
Celtic FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Spartans FC (W)
۰
۰
Motherwell (W)
Finished
۱۶:۳۰
Partick Thistle (W)
۰
۴
Hibernian (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
Atletico Madrid U19
۵
۱
UD La Cruz Villanovense U19
Finished
۲۰:۳۰
Fuenlabrada U19
۲
۳
Getafe U19
Finished
۱۶:۴۵
Leganes U19
۱
۴
Real Madrid U19
Finished
۱۸:۴۵
CF Rayo Majadahonda U19
۰
۱
Cultural Leonesa U19
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Brasiliense
Ceilandia EC
۰
۰
Brasiliense FC
inprogress
۲۲:۱۵
SE Gama
۲
۰
CA Taguatinga
inprogress
۲۱:۳۰
Brasilia FC
۰
۱
Real FC
inprogress
۲۱:۳۰
Capital Brasilia CF
۱
۲
FC Samambaia
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Cearense 1
Barbalha CE
-
-
Fortaleza CE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Caucaia
۱
۲
Ferroviario
Finished
۰۲:۳۰
  England FA Cup Women
Leicester (W)
۲
۳
Reading FC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Tottenham (W)
۵
۰
London City Lionesses (W)
Finished
۱۵:۳۰
Aston Villa (W)
۷
۰
Fylde (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Manchester City (W)
۷
۰
Sheffield United FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Wolverhampton (W)
۰
۲
West Ham United (W)
Finished
۱۷:۳۰
Burnley (W)
۱
۴
Cardiff City (W)
Finished
۱۷:۳۰
Chelsea (W)
۳
۲
Liverpool (W)
Finished
۱۶:۳۰
West Bromwich Albion (W)
۰
۷
Brighton & Hove Albion (W)
Finished
۱۷:۳۰
Arsenal (W)
۹
۰
Leeds United LFC (W)
Finished
۱۷:۳۰
AFC Wimbledon (W)
۱
۵
Charlton (W)
Finished
۱۸:۳۰
Durham (W)
۳
۰
Crystal Palace (W)
Finished
۱۵:۳۰
Everton (W)
۰
۱
Birmingham City (W)
Finished
۱۶:۳۰
Ipswich Town (W)
۰
۱
Lewes FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Coventry United (W)
۴
۰
Hashtag United (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Cyprus 1. Division
Nea Salamis Famagusta FC
۲
۰
AEL Limassol
Finished
۲۰:۳۰
Omonia FC Nicosia
۰
۰
Pafos FC
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
Sporting (W)
۴
۱
CA Ouriense (W)
Finished
۱۸:۳۰
Clube de Albergaria (W)
۱
۱
Torreense (W)
Finished
۱۸:۳۰
CS Maritimo Funchal (W)
۱
۴
SL Benfica (W)
Finished
۱۶:۳۰
Vilaverdense (W)
۲
۱
Valadares Gaia FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
SF Damaiense (W)
۳
۱
Famalicao (W)
Finished
۱۸:۳۰
Braga (W)
۵
۰
Amora FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
Lumezzane
۱
۰
Sona Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Caronnese
۰
۲
ASD Alcione
Finished
۱۷:۰۰
Breno
۱
۱
Calvina
Finished
۱۷:۰۰
GS Arconatese 1926
۰
۱
Varesina Calcio
Finished
۱۷:۰۰
ASD Villa D'Alme
۱
۱
Ssd Real Calepina FC
Finished
۱۷:۰۰
Ponte San Pietro
۱
۰
Virtus Bergamo
Finished
۱۷:۰۰
Brusaporto
۰
۱
USD 1913 Seregno Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Citta di Varese
۰
۰
Usd Casatese
Finished
۱۷:۰۰
Folgore Caratese
۲
۰
Franciacorta
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie C, Group C
Messina
۱
۱
Catanzaro
Finished
۱۷:۰۰
Virtus Francavilla
۳
۰
ASD Nuova Monterosi
Finished
۲۰:۰۰
Crotone
۰
۰
Potenza Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Taranto Sport
۰
۰
Gelbison Cilento SSD
Finished
۲۰:۰۰
Avellino
۰
۰
Latina Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Viterbese
۰
۱
Juve Stabia
Finished
۱۷:۰۰
AZ Picerno ASD
۳
۱
Fidelis Andria 1928
Finished
۱۷:۰۰
Pescara
۰
۴
Foggia
Finished
۱۷:۰۰
FC Turris Neapolis 1944
۰
۲
Giugliano
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
CF Intercity
۱
۲
Gimnastic de Tarragona
Finished
۱۹:۳۰
SD Amorebieta
۲
۱
Real Union Club de Irun
Finished
۲۰:۳۰
Castellon
۱
۰
UE Cornella
Finished
۱۴:۳۰
CD Calahorra
۱
۱
CE Sabadell
Finished
۱۹:۳۰
CD Atletico Baleares
۱
۱
CD La Nucia
Finished
۱۴:۳۰
CD Alcoyano
۰
۰
CD Numancia
Finished
۱۴:۳۰
Athletic Bilbao B
۳
۰
UD Logrones
Finished
۱۴:۳۰
  Bangladesh Championship League
Gopalgonj SC
۱
۰
Fortis FC Academy
Finished
۱۰:۳۰
  Greece U19 Super League
AEK Athens U19
۱
۰
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۲:۳۰
Olympiacos FC U19
۱
۰
OFI Crete U19
Finished
۱۳:۳۰
  Turkey League Women
1207 Antalyaspor (W)
۰
۰
Atasehir Bld Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Fatih Karagumruk (W)
۶
۰
Hakkarigucu SK (W)
Finished
۱۲:۳۰
Hatayspor (W)
۰
۰
Fatih Vatan Spor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Karadeniz Eregli Belediye Spor (W)
۱
۰
Dudullu SK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Galatasaray (W)
۴
۲
Amed SK (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Greece U19 Super League 2
Niki Volou U19
۷
۰
Iraklis 1908 FC U19
Finished
۱۳:۳۰
  Malta Premier League
FC Balzan
۰
۰
Marsaxlokk
Finished
۱۴:۰۰
Hamrun Spartans FC
۳
۰
Sirens FC
Finished
۱۷:۳۰
Valletta FC
۰
۰
Floriana FC
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Liga Segunda
SCU Torreense
۱
۰
Farense
Finished
۱۴:۳۰
Leixoes
۱
۰
FC Penafiel
inprogress
۲۱:۳۰
Sporting Covilha
۱
۲
FC Porto B
Finished
۱۶:۱۵
Estrela Amadora
۴
۱
Feirense
Finished
۱۹:۰۰
Vilafranquense
۱
۲
Moreirense
Finished
۱۷:۳۰
CD Tondela
۱
۰
Nacional Madeira Funchal
Finished
۱۷:۳۰
CD Mafra
۲
۳
UD Oliveirense
Finished
۱۹:۰۰
  Thailand Thai League 1
Buriram United FC
۲
۰
Chonburi FC
Finished
۱۵:۰۰
Lamphun Warrior FC
۱
۱
Ratchaburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Khon Kaen United
۲
۱
Sukhothai FC
Finished
۱۴:۳۰
Police Tero FC
۰
۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Villarreal CF C
۰
۱
Rayo Ibense
Finished
۱۹:۳۰
Torrent CF
۲
۱
CD Acero
Finished
۱۴:۳۰
Orihuela
۰
۰
CF Elche Ilicitano
Finished
۱۹:۳۰
Silla CF
۱
۲
Levante B
Finished
۱۹:۰۰
Athletic Club Torrellano
۱
۰
Jove Espanol
Finished
۱۴:۳۰
Hercules II
۰
۱
CD Roda
Finished
۱۸:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Clausura grp. A
ADR Jicaral
۲
۱
Quepos Cambute
Finished
۲۰:۳۰
AD Municipal Liberia
۲
۰
AD Cofutpa
Finished
۰۴:۳۰
  Brazil Goiano 1
CRAC
۱
۰
Morrinhos
inprogress
۲۲:۳۰
Anapolis FC
۰
۰
Ipora EC
inprogress
۲۲:۳۰
Goias EC
۱
۰
Vila Nova GO
Finished
۱۷:۰۰
  England National League - Northern Premier Division Women
Leek Town (W)
۳
۲
Lincoln City (W)
Finished
۱۸:۳۰
Maidenhead Utd (W)
۵
۱
Portishead (W)
Finished
۱۷:۳۰
Huddersfield Town (W)
۰
۳
Nottm Forest (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie A Women
AS Roma (W)
۵
۰
Sassuolo (W)
Finished
۱۷:۰۰
Parma (W)
۱
۰
Como (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Belgium First Amateur Division
URSL Vise
۰
۰
KVK Ninove
Finished
۱۷:۳۰
Sint-Eloois-Winkel
۱
۱
KFC Dessel Sport
Finished
۱۷:۳۰
Charleroi II
۱
۰
Royal Antwerp II
Finished
۱۷:۳۰
Oud Heverlee Leuven II
۵
۱
KAA Gent II
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Mineiro 1
Tombense MG
۱
۲
Atletico Mineiro
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
CD Teruel
۰
۰
UE Olot
Finished
۱۹:۰۰
Ebro
۱
۰
Lleida
Finished
۱۴:۳۰
SCR Pena Deportiva
۲
۰
CE Manresa
Finished
۱۴:۳۰
CF Badalona
۰
۱
Hercules Alicante
Finished
۱۴:۳۰
Saguntino
۰
۱
SD Formentera
Finished
۱۴:۳۰
RCD Mallorca B
۰
۱
Ibiza Islas Pitiusas
Finished
۱۴:۳۰
RCD Espanyol B
۰
۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
Finished
۱۴:۳۰
AE Prat
۲
۱
UD Alzira
Finished
۱۴:۳۰
  Nigeria Premier League Grp. A
Shooting Stars 3SC
۱
۰
El Kanemi Warriors
Finished
۱۸:۳۰
Gombe United
۱
۱
Nasarawa United
Finished
۱۸:۳۰
Akwa United
۱
۰
Plateau United
Finished
۱۷:۳۰
Enyimba
۳
۰
Kwara United
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Paraibano
Treze FC
۰
۰
Centro Sportivo Paraibano
inprogress
۲۲:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
Atletico Monzon
۰
۰
CD Carinena
Finished
۱۹:۰۰
CDJ Tamarite
۳
۱
CD Caspe
Finished
۱۸:۳۰
AD Almudevar
۳
۲
Ejea
Finished
۱۸:۳۰
CF Calamocha
۰
۱
CF Illueca
Finished
۱۸:۳۰
Cuarte CD
۱
۱
UD Barbastro
Finished
۱۴:۳۰
CF Epila
۰
۱
Huesca B
Finished
۱۹:۰۰
CD Utrillas
۱
۴
CD Binefar
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Arosa SC
۰
۰
Deportivo Fabril
Finished
۱۹:۳۰
Viveiro CF
۱
۰
UD Somozas
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Arteixo
۱
۰
Alondras CF
Finished
۱۴:۳۰
Arzua
۰
۰
CD Barco
Finished
۱۹:۳۰
Silva SD
۱
۳
CD Choco
Finished
۱۴:۴۵
CD Estradense
۲
۳
UD Paiosaco
Finished
۱۹:۳۰
Gran Pena FC
۱
۰
UD Ourense
Finished
۱۸:۱۵
  Hungary NB I
Kecskemeti TE
۲
۱
MOL Fehervar FC
Finished
۲۰:۰۰
Mezokovesdi SE
۱
۰
Puskas FC Academy
Finished
۱۵:۳۰
Ujpest FC
۲
۱
Budapest Honved FC
Finished
۱۸:۰۰
  Brazil Potiguar 1st Division
America RN (Rio Grande do Norte)
۱
۰
Alecrim Natal
inprogress
۲۱:۳۰
Potiguar de Mossoro
۰
۰
ABC Futebol Clube
inprogress
۲۲:۳۰
  Ghana Premier League
Asante Kotoko
۲
۱
Kotoku Royals FC
inprogress
۲۱:۳۰
Berekum Chelsea
۱
۰
Dreams FC
Finished
۱۸:۳۰
Great Olympics
۱
۰
Karela
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
FC Monheim
۳
۳
VfB 03 Hilden
Finished
۱۷:۳۰
FSV Duisburg
۳
۴
Sportfreunde Baumberg
Finished
۱۷:۰۰
Turu Dusseldorf 1880
۱
۰
Kleve
Finished
۱۸:۰۰
SF Hamborn 07
۲
۲
VfB Homberg
Finished
۱۷:۰۰
Ratinger Spvg
۱
۰
TSV Meerbusch
Finished
۱۷:۳۰
MSV Düsseldorf
۲
۲
SSVg Velbert
Finished
۱۷:۰۰
Spvg Schonnebeck 1910
۴
۱
Union Nettetal
Finished
۱۷:۳۰
  Burkina Faso Premier League
AS Douanes Ouagadougou
۰
۰
Real du Faso
inprogress
۲۱:۱۵
RC Kadiogo
۰
۱
AS du Faso-Yennenga
Finished
۱۹:۰۰
  Italy Serie C, Group A
AC Renate
۰
۱
Pro Patria
Finished
۱۷:۰۰
Juventus U23
۲
۱
Vicenza
Finished
۱۵:۰۰
F.C. Arzignano Valchiampo
۰
۰
US Pergolettese
Finished
۱۷:۰۰
Padova
۱
۱
Pordenone
Finished
۱۷:۰۰
Feralpisalo
۰
۲
Virtus Verona
Finished
۱۷:۰۰
Sangiuliano City Nova
۰
۱
AC Pro Sesto
Finished
۱۷:۰۰
Novara
۰
۱
Pro Vercelli
Finished
۱۷:۰۰
Mantova
۲
۰
Calcio Lecco
Finished
۱۷:۰۰
Triestina Calcio
۰
۲
AC Trento
Finished
۱۷:۰۰
Albinoleffe
۱
۱
Piacenza Calcio
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Real Murcia B
۰
۱
UCAM Murcia CF B
Finished
۱۴:۳۰
La Union CF
۲
۲
EG El Palmar CF
Finished
۱۳:۳۰
Ciudad de Murcia
۱
۰
CD Bullense
Finished
۱۸:۳۰
Muleno CF
۱
۰
Alcantarilla FC
Finished
۱۹:۰۰
CD Cieza
۴
۱
UD Caravaca
Finished
۱۹:۰۰
Deportiva Minera
۰
۱
Racing Murcia
Finished
۱۴:۳۰
CF Lorca Deportiva
۱
۰
Union Molinense CF 2020
Finished
۱۹:۰۰
Aguilas FC
۲
۰
CA Pulpileno
Finished
۱۹:۰۰
  Lebanon Division 2
Sporting Club Beirut
۱
۲
Al Islah Bourg Shamaly
Finished
۱۵:۴۵
Al Ahli Nabatieh
۱
۱
Racing Beirut
Finished
۱۵:۴۵
  Australia A-League
Melbourne City FC
۳
۳
Adelaide United FC
Finished
۰۷:۳۰
  Cyprus First Division Women
Aris Limassol (W)
۱
۲
Omonia Nicosia (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
Fundacio Esportiva Grama
۲
۰
CE Europa
Finished
۱۴:۱۵
UE Castelldefels
۱
۱
CP San Cristobal
Finished
۱۴:۳۰
UE Sants
۰
۲
CF Badalona B
Finished
۱۵:۰۰
Pobla de Mafumet CF
۲
۱
UE Vilassar de Mar
Finished
۱۴:۳۰
Vilafranca
۰
۴
Girona FC B
Finished
۱۴:۳۰
CF Peralada
۲
۱
CE L'Hospitalet
Finished
۱۹:۰۰
UE Rapitenca
۲
۲
Sant Andreu Barcelona
Finished
۱۴:۳۰
UE Tona
۰
۲
CF Montanesa
Finished
۱۵:۰۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Cordoba
۰
۲
Celta de Vigo B
Finished
۱۴:۳۰
Pontevedra
۱
۱
Real Madrid B
Finished
۱۹:۳۰
Merida
۱
۳
San Sebastian De Los Reyes
Finished
۲۰:۳۰
Linares Deportivo
۳
۰
Talavera
Finished
۱۴:۳۰
Alcorcon
۰
۰
Real Balompedica Linense
Finished
۱۴:۳۰
Algeciras CF
۱
۱
CD Badajoz
Finished
۱۴:۳۰
San Fernando Club Deportivo
۲
۲
Deportivo La Coruna
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Paulista Serie A3
Sertãozinho FC
۰
۵
Capivariano SP
Finished
۰۰:۳۰
Itapirense
۱
۱
Barretos SP
Finished
۰۲:۳۰
Bandeirante EC SP
۰
۰
Desportivo Brasil
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Votuporanguense SP
۲
۳
Matonense SP
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Bergama Belediyespor
۵
۰
Nigde Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Efeler 09 FK
۱
۰
Buyukcekmece Tepecikspor
Finished
۱۴:۳۰
Bursa Yildirim Spor
۳
۳
Arguvan Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Cankaya FK
۴
۲
Mus Spor
Finished
۱۴:۳۰
Osmaniyespor FK
۰
۱
Kepez Belediye Antalya
Finished
۱۴:۳۰
Sapanca Genclikspor
۰
۰
Artvin Hopaspor
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Kasimpasa Erokspor
۱
۰
Arnavutkoy
Finished
۱۴:۳۰
Batman Petrolspor
۱
۲
Bursaspor
Finished
۱۴:۳۰
Bayburt Ozel Idarespor
۱
۱
Duzcespor
Finished
۱۴:۳۰
Eylul Belediye Sivas
۱
۲
Somaspor
Finished
۱۴:۳۰
Corum Belediyespor
۴
۲
Nazilli Belediyespor Aydin
Finished
۱۴:۳۰
Tarsus Idman Yurdu
۰
۲
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
۱۴:۳۰
Amedspor SK
۱
۰
Sanliurfaspor
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
Calamonte
۰
۱
Plasencia
Finished
۱۴:۳۰
Moralo
۲
۱
Olivenza
Finished
۱۴:۳۰
Arroyo
۲
۱
UC La Estrella
Finished
۱۹:۳۰
CF Trujillo
۱
۱
AD Llerenense
Finished
۱۵:۰۰
Jerez CF
۱
۱
SP Villafranca
Finished
۱۵:۰۰
CD Don Alvaro
۰
۴
CD Azuaga
Finished
۱۹:۰۰
CD Miajadas
۳
۰
At. Pueblonuevo
Finished
۱۴:۳۰
UD Fuente de Cantos
۱
۰
CP Montehermoso
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Leganes B
۲
۱
CD Atletico Paso
Finished
۱۴:۳۰
Gimnastica Segoviana
۰
۰
CD Estepona
Finished
۱۹:۳۰
U.D. Melilla
۱
۱
CF Villanovense
Finished
۱۴:۳۰
Don Benito
۲
۲
Atletico Madrid B
Finished
۱۹:۳۰
Navalcarnero
۱
۰
Cacereno
Finished
۱۴:۳۰
Cerdanyola del Valles FC
۲
۰
Socuellamos
Finished
۱۴:۳۰
UD Montijo
۱
۱
Guadalajara
Finished
۱۴:۳۰
CD Coria
۱
۰
AD Union Adarve
Finished
۱۹:۳۰
  Kenya Premier League
AFC Leopards
۰
۰
Gor Mahia
Finished
۱۵:۳۰
Bandari FC
۲
۱
Nairobi City Stars
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
1461 Trabzonspor
۰
۰
Vanspor FK
Finished
۱۴:۳۰
Utas Usakspor
۱
۱
Etimesgut Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
1928 Bucaspor
۲
۰
Kastamonuspor
Finished
۱۴:۳۰
Serik Belediyespor
۰
۱
Kocaelispor
Finished
۱۴:۳۰
Fethiyespor
۰
۰
Iskenderun
Finished
۱۳:۳۰
Adiyaman FK
۱
۰
Zonguldak Komurspor
Finished
۱۴:۳۰
Kirklarelispor
۰
۱
Kirsehir Belediye Spor
Finished
۱۴:۳۰
Pazarspor
۱
۱
Diyarbekirspor Kulubu
Finished
۱۴:۳۰
Balikesirspor
۰
۲
Karacabey Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Sariyer GK
۰
۲
Ankara Demirspor
Finished
۱۴:۳۰
  Switzerland Challenge League
Neuchatel Xamax FC
۱
۱
FC Schaffhausen
Finished
۱۹:۰۰
FC Stade Lausanne Ouchy
۲
۴
Lausanne-Sports
Finished
۱۹:۰۰
AC Bellinzona
۰
۲
Yverdon-Sports
Finished
۱۶:۴۵
  Italy Serie D, Girone E
Citta Di Castello
۴
۱
Montespaccato
Finished
۱۷:۰۰
Grosseto
۳
۱
Ponsacco
Finished
۱۷:۰۰
Orvietana
۰
۰
Poggibonsi
Finished
۱۷:۰۰
Virtus Flaminia
۰
۰
Tau Calcio Altopascio
Finished
۱۷:۰۰
Ghivizzano Borgoamozzano
۱
۰
AS Ostia Mare Lidocalcio
Finished
۱۷:۰۰
Sangiovannese
۱
۲
Pianese
Finished
۱۷:۰۰
ASD Seravezza Calcio
۰
۰
Livorno
Finished
۱۷:۳۰
  Hungary NB II
Pecsi MFC
۰
۱
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۷:۳۰
Kazincbarcika BSC
۱
۳
Bekescsaba 1912 Elore SE
Finished
۱۵:۳۰
Haladas
۰
۱
Nyiregyhaza Spartacus FC
Finished
۱۵:۳۰
Gyirmot
۱
۱
Dorogi FC
Finished
۱۵:۳۰
MTK Budapest
۲
۰
Szentlorinc SE
Finished
۱۷:۳۰
FC Ajka
۱
۱
MTE 1904 Mosonmagyarovar
Finished
۱۷:۳۰
Soroksar SC
۰
۵
Diosgyor VTK
Finished
۱۵:۳۰
BFC Siofok
۲
۰
Csakvar TK
Finished
۱۵:۳۰
Duna Aszfalt Tiszakecske
۲
۲
Kozarmisleny SE
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
ARS Martinho
۰
۰
Merelinense FC
Finished
۱۸:۳۰
Dumiense FC
۲
۱
Desportivo Moncao
Finished
۱۸:۳۰
Brito SC
۰
۰
Pedras Salgadas
Finished
۱۸:۳۰
SC Maria DA Fonte
۲
۳
Amarante FC
Finished
۱۸:۳۰
SC Vianense
۰
۱
Tirsense
Finished
۱۸:۳۰
Vila Mea
۲
۲
CD Vilar Perdizes
Finished
۱۸:۳۰
  Bahrain 2nd Division
Al-Najma Manama
۲
۱
Al-Ittihad
Finished
۱۹:۰۰
Al Ittifaq Maqaba
۲
۱
Isa Town
Finished
۱۹:۰۰
Bouri Cultural SC
۳
۱
Etehad Al Reef
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
SE Penya Independent
۲
۲
CD Llosetense
Finished
۱۹:۳۰
  Oman Sultan Cup
Oman FC
۰
۱
Al Rustaq
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
AD San Juan U19
۱
۲
Real Sociedad U19
Finished
۱۹:۳۰
Athletic Club Bilbao U19
۷
۰
Arenas Club de Getxo U19
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Torredonjimeno
۲
۲
UD Almeria B
Finished
۲۰:۰۰
CD Torreperogil
۰
۰
Atletico Malagueno
Finished
۲۰:۰۰
Maracena
۱
۱
Real Jaen CF
Finished
۱۴:۳۰
Centro de Deportes El Palo
۲
۱
Marbella FC
Finished
۱۴:۳۰
FC Malaga City
۱
۱
Arenas Armilla CD
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Porcuna CF
۱
۳
Huetor Tajar
Finished
۲۰:۳۰
  Guatemala Primera Division
AD San Juan
۱
۰
Solola
Finished
۲۰:۳۰
Nueva Concepcion
۰
۱
Coatepeque FC
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Marquense
۳
۰
Catarina FC
Finished
۰۵:۳۰
Zacapa Tellioz
۳
۰
Juventud Pinulteca FC
Finished
۲۰:۳۰
Aurora FC
۱
۰
Mictlán
Finished
۲۰:۳۰
San Benito FC
۰
۰
Sacachispas Chiquimula
inprogress
۲۱:۳۰
  United Arab Emirates Division 1
Al Jazira Hamra
۲
۲
Al Thaid
Finished
۱۶:۴۰
Baynounah SC
۲
۲
Al Arabi Umm Al Quwain
Finished
۱۶:۴۰
Masfut
۱
۰
Al Taawon FC
Finished
۱۶:۴۰
  Italy Serie D, Girone H
SS Cavese
۱
۰
Puteolana Internapoli
Finished
۱۷:۰۰
Martina Calcio 1947
۱
۱
Afragolese 1944
Finished
۱۷:۳۰
USD Bitonto Calcio
۱
۱
FC Matera Calcio
Finished
۱۷:۰۰
ASD Gladiator
۱
۰
Citta di Fasano
Finished
۱۷:۰۰
Casarano
۱
۱
Brindisi
Finished
۱۷:۰۰
FC Francavilla
۰
۰
Barletta 1922
Finished
۱۷:۰۰
Lavello
۱
۰
ASG Nocerina 1910
Finished
۱۷:۰۰
Molfetta
۰
۲
ASD Nardo Calcio
Finished
۱۷:۰۰
FBC Gravina
۱
۱
Team Altamura
Finished
۱۷:۳۰
  France U19 League Women
Dijon U19 (W)
۸
۱
Saint Priest U19 (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Thermaikos Thermis
۱
۱
Panthrakikos
Finished
۱۶:۳۰
Aris Avatou
۱
۰
Orfeas Puma Xanthi
Finished
۱۶:۳۰
Doxa Dramas
۲
۲
Kavala
Finished
۱۶:۳۰
Apollon Paralimniou
۱
۰
Posidonas Neas Michanionas
Finished
۱۶:۳۰
Agrotikos Asteras
۰
۲
Nestos Chrisoupolis
Finished
۱۶:۳۰
  Thailand Thai League 2
Suphanburi FC
۱
۳
Chainat FC Hornbill
Finished
۱۵:۰۰
Rayong FC
۴
۱
Chiangmai FC
Finished
۱۴:۰۰
Ayutthaya United FC
۲
۱
Udon Thani FC
Finished
۱۵:۳۰
Phrae United
۰
۰
Nakhon Pathom United
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
CA Union Villa Krause
۱
۰
San Martin de Mendoza
Finished
۰۰:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Uhlenhorster SC Paloma
۰
۴
FC Altona 93
Finished
۱۳:۱۵
FC Tuerkiye
۳
۱
Hamm United
Finished
۱۵:۳۰
TSV Sasel
۳
۲
TUS Osdorf
Finished
۱۷:۳۰
Buchholz
۱
۱
Hamburg Eimsbutteler BC
Finished
۱۶:۳۰
Niendorfer TSV
۲
۲
Curslack-Neuengamme
Finished
۱۶:۳۰
Union Tornesch
۱
۴
Concordia Hamburg
Finished
۱۶:۳۰
  Kenya League Women
Thika Queens (W)
۴
۱
Vihiga Queens FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Kayole Starlet (W)
۰
۴
Trans Nzoia Falcons (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Barcelona U19
۱
۱
Fundacio Esportiva Grama U19
Finished
۱۴:۳۰
Gimnastic de Tarragona U19
۰
۰
San Francisco U19
inprogress
۱۹:۰۰
  Iran 2nd Division
Shahid Oraki Eslamshahr
۱
۱
Sepidrood Rasht
Finished
۱۴:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
CD Mensajero
۳
۲
Marino
Finished
۱۵:۳۰
UD Gran Tarajal
۰
۲
UD Tamaraceite
Finished
۱۵:۳۰
Lanzarote
۱
۲
Tenerife B
Finished
۱۵:۳۰
Las Palmas B
۲
۰
Union Sur Yaiza
Finished
۱۵:۳۰
  Rwanda League Women
Fatima (W)
۱
۰
Inyemera (W)
Finished
۱۵:۳۰
AS Kigali (W)
۳
۱
Apaer WFC (W)
Finished
۱۴:۰۰
Kayonza WFC (W)
۰
۲
Bugesera (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Egypt Egypt Cup
El Sekka El Hadid SC
۳
۲
FC Masr (ZED)
Finished
۱۵:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
SC Praiense
۰
۱
Esperanca de Lagos
Finished
۱۵:۳۰
Imortal DC
۱
۰
FC Ferreiras
Finished
۱۸:۳۰
Oriental Dragon FC
۰
۲
Lusitano Ginasio Clube Evora
Finished
۱۸:۳۰
Rabo Peixe
۱
۰
SC Angrense
Finished
۱۹:۳۰
Vasco da Gama Vidigueira
۰
۱
Juventude Evora
Finished
۱۸:۳۰
GD Fabril Barreiro
۲
۰
Atletico Clube de Portugal
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Primera Nacional Women
Atletico Pedoma (W)
۳
۱
CD Firgas (W)
Finished
۱۵:۳۰
San Vicente (W)
۱
۵
Levante C (W)
Finished
۱۵:۰۰
CFF Olympia Las Rozas (W)
۵
۰
CD Daimiel Futbol (W)
Finished
۱۹:۳۰
San Ignacio (W)
۲
۱
CDEF Logrono II (W)
Finished
۱۵:۰۰
Pozuelo de Alarcon (W)
۲
۱
CD Samper (W)
Finished
۱۹:۰۰
CD Atletico Lince (W)
۰
۲
Santa Teresa B (W)
Finished
۱۴:۳۰
CDE Olimpico De Madrid (W)
۱
۱
Futbolellas CFF (W)
Finished
۱۷:۰۰
Vic Riuprimer Refo (W)
۲
۰
SD Casablanca (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
Baronie
۲
۰
Watergraafsmeer
Finished
۱۶:۳۰
GVV Unitas
۰
۰
SV Oss 20
Finished
۱۶:۳۰
RKVV DEM Beverwijk
۰
۱
Haaksbergse Sport Club 1921
Finished
۱۶:۳۰
Tot Ons Genoegen Berkel
۱
۱
Groene Ster
Finished
۱۶:۳۰
VV Gemert
۲
۱
HV & CV Quick
Finished
۱۶:۳۰
Blauw Geel 38
۱
۰
UDI'19
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
BSG Chemie Leipzig
۱
۱
SV Babelsberg 03
Finished
۱۸:۳۰
Greifswalder FC
۳
۰
Berlin Ankaraspor 07
Finished
۱۵:۳۰
FC Viktoria 1889 Berlin
۱
۱
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Derthona FBC
۱
۱
US Fezzanese
Finished
۱۷:۰۰
Chisola
۰
۱
Sestri Levante
Finished
۱۷:۰۰
Chieri 1955
۱
۱
Vado
Finished
۱۷:۰۰
Fossano Calcio
۲
۳
Ligorna 1922
Finished
۱۷:۰۰
USD Castellanzese
۲
۰
Gozzano
Finished
۱۷:۰۰
Asti
۰
۰
AC Bra
Finished
۱۷:۰۰
Pinerolo
۲
۱
AC Legnano
Finished
۱۷:۰۰
GS Castanese
۰
۱
Sanremese
Finished
۱۷:۰۰
  South Africa 1st Division
Pretoria Callies
۱
۱
Baroka FC
Finished
۱۷:۰۰
Uthongathi
۱
۲
Casric Stars FC
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone D
AC Forli
۲
۱
Scandicci
Finished
۱۷:۰۰
United Riccione
۱
۰
Lentigione Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Crema 1908
۲
۲
Aglianese
Finished
۱۷:۰۰
Athletic Carpi FC 1909
۲
۳
Sammaurese
Finished
۱۷:۰۰
AC Prato
۱
۰
Sant'Angelo
Finished
۱۷:۰۰
AC Pistoiese
۱
۱
Giana Erminio
Finished
۱۷:۰۰
Salsomaggiore
۰
۲
Bagnolese
Finished
۱۷:۰۰
Correggese
۱
۰
Real Forte Querceta
Finished
۱۷:۰۰
Mezzolara
۲
۲
US Corticella
Finished
۱۷:۰۰
Fanfulla Cavenago
۱
۱
Ravenna Calcio
Finished
۱۷:۰۰
  Cameroon Elite Two
OFTA
۰
۰
AS FAP
Finished
۱۷:۳۰
AS Lausanne de Yaounde
۱
۰
Racing de Bafoussam
Finished
۱۸:۰۰
  Mexico U20 League
Toluca U20
۲
۱
Leon U20
Finished
۱۸:۳۰
Pachuca U20
۰
۳
Necaxa U20
Finished
۲۰:۳۰
  Togo Premier Division
Entente II
۱
۰
Anges FC
Finished
۱۸:۳۰
  Gambia Division 2
Jam City
۱
۱
Jarra West FC
Finished
۱۹:۳۰
Gambia Ports Authority
۲
۰
Medical FC
Finished
۱۹:۳۰
Immigration FC
۰
۰
Kanifing East FC
Finished
۱۹:۳۰
  Nigeria Premier League Grp. B
Lobi Stars
۳
۰
Bayelsa United
Finished
۱۸:۳۰
Wikki Tourist
۰
۰
Doma United FC
Finished
۱۸:۳۰
Niger Tornadoes
۰
۰
Enugu Rangers
Finished
۱۸:۳۰
Sunshine Stars FC
۱
۰
Abia Warriors
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
UD Serra
۱
۲
Sport Arronches e Benfica
Finished
۱۸:۳۰
Grupo Sportivo De Loures
۱
۲
Marinhense
Finished
۱۸:۳۰
Sertanense FC
۱
۱
Mortagua FC
Finished
۱۸:۳۰
Sintrense
۰
۰
Santarem
Finished
۱۸:۳۰
Coruchense
۲
۰
Castelo Branco
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Real Sociedad C
۳
۱
Alfaro
Finished
۱۸:۳۰
Arnedo
۰
۰
Arenas Club de Getxo
Finished
۱۹:۳۰
Cirbonero
۲
۲
Deportivo Alaves B
Finished
۱۹:۳۰
CD Tudelano
۱
۰
Sociedad Deportivo Tarazona
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Primera Federacion Women
Cordoba (W)
۱
۲
Granada (W)
Finished
۱۹:۰۰
Cacereno (W)
۱
۰
UDG Tenerife Sur II (W)
Finished
۱۳:۳۰
Rayo Valecano (W)
۰
۲
Espanyol (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
Caudal Deportivo de Mieres
۰
۰
CD Tuilla
Finished
۱۹:۳۰
Sporting Gijon B
۵
۱
Aviles Stadium CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Praviano
۱
۱
Luarca CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Covadonga
۱
۰
CD Colunga
Finished
۱۴:۳۰
L`Entregu CF
۳
۰
Valdesoto CF
Finished
۱۹:۳۰
Condal CF
۱
۰
UC Ceares
Finished
۱۴:۳۰
Real Titanico FC
۰
۰
Llanes
Finished
۱۴:۳۰
  Burundi Premier League
Bumamuru
۳
۰
Athletico Olympic
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Tomares U19
۲
۳
Granada CF U19
Finished
۱۹:۳۰
CD Vazquez Cultural U19
۰
۱
Malaga U19
Finished
۱۵:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
Barakaldo
۲
۰
Lagun Onak
Finished
۲۰:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Portici 1906
۲
۴
SS Nola 1925
Finished
۱۷:۰۰
US Angri Calcio 1927 ASD
۱
۱
Paganese
Finished
۱۷:۰۰
ASD Sorrento 1945
۰
۱
FC Aprilia
Finished
۱۷:۰۰
Arzachena
۱
۰
Real Monterotondo Scalo
Finished
۱۶:۳۰
A.S.D. Pomezia Calcio 1957
۳
۳
Tivoli Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Vis Artena
۰
۱
Lupa Roma
Finished
۱۷:۰۰
Casertana
۲
۲
SS Cassino
Finished
۱۷:۰۰
  Belgium Second Amateur Division VFV B
Cappellen FC
۱
۱
Racing Mechelen
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Campeonato Capixaba
Desportivo Ferroviaria
۲
۰
Atletico Itapemirim
Finished
۱۶:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Dublin City University
۲
۱
Ballymun United
Finished
۱۴:۳۰
  Malta Challenge League
Fgura United FC
۱
۱
Marsaskala
Finished
۱۶:۳۰
St Andrews FC
۲
۱
Mtarfa
Finished
۱۹:۰۰
Attard
۱
۱
San Gwann FC
Finished
۱۶:۳۰
Tarxien Rainbows FC
۰
۳
Naxxar Lions FC
Finished
۱۹:۰۰
  India Santosh Trophy
Manipur
۵
۱
Jharkhand FA
Finished
۱۲:۰۰
Punjab Heroes
۵
۰
Himachal Pradesh
Finished
۱۲:۰۰
  Andorra 1a Divisio
Penya Encarnada d'Andorra
۱
۱
UE Santa Coloma
Finished
۱۳:۳۰
FC Ordino
۱
۴
FC Santa Coloma
Finished
۱۶:۰۰
AC d'Escaldes
۲
۰
UE Engordany
Finished
۱۸:۳۰
UE Sant Julià
۰
۵
Inter Club d'Escaldes
inprogress
۲۱:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
CF Fuenlabrada Promesas
۲
۳
CF Pozuelo de Alarcon
Finished
۱۴:۰۰
Rayo Vallecano B
۰
۱
CD Mostoles
Finished
۱۶:۰۰
CD Galapagar
۰
۲
AD Torrejon CF
Finished
۱۹:۰۰
Real Aranjuez
۰
۱
CD Canillas
Finished
۱۴:۰۰
Getafe B
۲
۳
RSC Internacional FC
Finished
۱۴:۰۰
Las Rozas CF
۳
۱
Paracuellos Antamira
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
CD Gerena
۰
۰
Cordoba B
Finished
۱۴:۳۰
CD Ciudad de Lucena
۱
۰
Cartaya
Finished
۱۹:۳۰
CD Pozoblanco
۰
۱
Xerez CD
Finished
۱۹:۳۰
Ayamonte CF
۲
۰
Conil CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Rota
۰
۲
CA Antoniano
Finished
۱۴:۳۰
Coria CF
۰
۳
Puente Genil
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Kahramanmarasspor
۱
۱
Bayrampasa
Finished
۱۴:۳۰
Darica Genclerbirligi
۱
۱
Ofspor
Finished
۱۴:۳۰
Eynesil Belediyespor
۲
۱
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Finished
۱۴:۳۰
Turgutluspor
۱
۳
76 Igdir Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Yeni Orduspor
۲
۰
Edirnespor
Finished
۱۴:۳۰
Yomraspor
۰
۱
Nevsehir Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Eskisehirspor K
۱
۱
Sile Yildizspor
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Racing Rioja CF B
۱
۲
Comillas CF
Finished
۱۴:۳۰
Anguiano
۲
۱
CD Calahorra B
Finished
۱۸:۳۰
Agoncillo
۰
۲
Naxara
Finished
۱۴:۳۰
Berceo
۱
۳
Atletico Vianes
Finished
۱۴:۳۰
CDFC La Calzada
۱
۱
Yague
Finished
۱۹:۳۰
Pena Balmaiso CF
۳
۰
Casalarreina CF
Finished
۱۴:۳۰
Haro Deportivo
۱
۱
Varea
Finished
۱۸:۴۵
River Ebro
۲
۳
Oyonesa
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Segunda Division Women
CF Union Viera (W)
۰
۰
Fundacion Albacete (W)
Finished
۱۴:۳۰
Osasuna B (W)
۳
۲
CE Europa (W)
Finished
۱۳:۳۰
CD Parquesol CF (W)
۱
۰
Viajes Interrias FF (W)
Finished
۱۴:۱۵
Zaragoza CFF (W)
۴
۰
Bizkerre (W)
Finished
۱۴:۳۰
Getafe (W)
۲
۱
CD Pradejon (W)
Finished
۱۸:۳۰
Racing Santander (W)
۲
۰
Sardoma CF (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Scotland Premier League 2 Women
Montrose LFC (W)
۴
۱
Stirling Uni FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Cameroon League Women
Amazone FAP (W)
۱
۲
AS Fortuna Mfou (W)
Finished
۱۵:۳۰
Louves Minproff (W)
۱
۲
Eclair de Saa (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Germany 3.Liga
Viktoria Koln 1904
۱
۴
SV Waldhof 07 Mannheim
Finished
۱۵:۳۰
BV Borussia 09 Dortmund II
۰
۱
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2, Group A
Anagennisi Karditsas 1904
۱
۰
Veria FC
Finished
۱۶:۱۵
Diagoras Rodos
۰
۰
Makedonikos Neapolis
Finished
۱۶:۱۵
Apollon Pontou FC
۰
۳
Larissa FC
Finished
۱۶:۱۵
Niki Volou
۱
۰
Iraklis 1908 FC
Finished
۱۶:۱۵
Apollon Larisas
۰
۰
Almopos Arideas
Finished
۱۶:۱۵
  Rwanda National League
Etincelles FC
۲
۱
Marines FC
Finished
۱۶:۳۰
Bugesera FC
۰
۰
Gorilla FC
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 3
Trikala 1963
۰
۱
Vyzas Megaron
Finished
۱۶:۳۰
Asteras Petriti
۲
۱
Digenis Neochoriou
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 5
AO Tympakiou
۰
۱
AO Agia Paraskevi
Finished
۱۶:۳۰
Thyella Diastavroseos
۲
۱
APO Keratsini
Finished
۱۶:۳۰
AE Moschatou
۰
۲
Aris Petroupolis
Finished
۱۶:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
Feyenoord (W)
۰
۴
Fortuna Sittard (W)
Finished
۱۴:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 8
Salamanca CF UDS
۲
۱
UD Santa Marta
Finished
۱۹:۳۰
Arandina CF
۱
۱
Palencia CF
Finished
۱۹:۳۰
CD Becerril
۲
۱
La Virgen del Camino
Finished
۱۹:۰۰
  Belgium Division 1 Women
Oud-Heverlee Leuven II (W)
۲
۱
Standard Liege II (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Liga 3, Group B
Caldas
۲
۱
FC Alverca
Finished
۱۸:۳۰
CF Os Belenenses
۰
۰
Uniao Leiria
inprogress
۲۲:۳۰
Academica de Coimbra
۱
۰
Fontinhas
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Marchamalo
۲
۲
Quintanar Rey
Finished
۱۹:۳۰
La Solana
۰
۲
CD Villacanas
Finished
۱۹:۰۰
Calvo Sotelo Puertollano
۲
۰
Villarrobledo
Finished
۱۹:۳۰
CD Toledo
۱
۰
Villarrubia CF
Finished
۱۴:۳۰
Conquense
۲
۰
CF Talavera de la Reina B
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Piauiense
AA Corisabba
۱
۰
Comercial Atletico Clube
inprogress
۲۲:۱۵
4 de Julho
۰
۰
AE Altos
inprogress
۲۲:۳۰
  Gibraltar National League
Europa Point FC
۱
۰
College 1975
inprogress
۲۱:۰۰
FCB Magpies
۱
۱
Lynx FC
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Sergipano A1
Estanciano EC
۰
۲
Lagarto AC
inprogress
۲۱:۴۵
AO Itabaiana
۰
۰
AD Confianca SE
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Carioca 1
Resende FC
۰
۰
Portuguesa RJ
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Gaucho 1
Esportivo Bento RS
۰
۰
Brasil de Pelotas
inprogress
۲۲:۳۰
Avenida
۰
۰
Ypiranga RS
inprogress
۲۲:۳۰
  South Africa Premier League
Richards Bay FC
۱
۱
Amazulu FC
Finished
۱۷:۰۰
Chippa United
۱
۰
Maritzburg United
Finished
۱۷:۰۰
Kaizer Chiefs
۲
۰
Royal AM
Finished
۱۹:۰۰
TS Galaxy
۴
۰
Golden Arrows
Finished
۱۹:۰۰
  India Indian Super League
Kerala Blasters FC
۲
۰
Northeast United FC
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 6
Las Palmas U19
۵
۰
Union Viera CF U19
Finished
۱۸:۰۰
  Italy Serie D, Girone C
Legnago Salus
۱
۰
Villafranca Veronese
Finished
۱۷:۰۰
Mestre
۱
۳
ACD Campodarsego Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Cjarlins Muzane
۲
۱
US Adriese
Finished
۱۷:۰۰
Caldiero Terme
۰
۲
Torviscosa
Finished
۱۷:۰۰
Este
۱
۲
ASD Cartigliano
Finished
۱۷:۰۰
Luparense
۱
۰
Montebelluna
Finished
۱۷:۰۰
U.C. Montecchio Maggiore
۰
۱
Clodiense
Finished
۱۷:۰۰
US Levico Terme
۱
۰
Portogruaro
Finished
۱۷:۰۰
AC Dolomiti Bellunesi
۱
۱
Virtus Bolzano
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
Real Murcia U19
۱
۵
Alboraya U19
Finished
۱۵:۰۰
Valencia U19
۳
۱
Elche U19
Finished
۱۴:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 8
Bombarderos de Tecamac FC
۲
۰
Cefor Chaco Giménez
Finished
۰۱:۳۰
  Vietnam Super Cup
Ha Noi
۲
۰
Hai Phong
Finished
۱۳:۳۰
  Botswana Premier League
Holy Ghost SC
۲
۴
Botswana Defence Force
Finished
۱۷:۰۰
Orapa United FC
۴
۱
Police XI SC
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie B Women
Napoli (W)
۶
۰
Tavagnacco (W)
Finished
۱۴:۳۰
San Marino Academy (W)
۲
۴
Ternana (W)
Finished
۱۷:۰۰
Apulia Trani (W)
۱
۴
Genoa (W)
Finished
۱۷:۰۰
Brescia Calcio (W)
۱
۰
Trento (W)
Finished
۲۰:۰۰
Sassari Torres (W)
۱
۱
Cittadella (W)
Finished
۲۰:۳۰
Unione Sportiva Arezzo (W)
۱
۳
Lazio (W)
Finished
۱۷:۰۰
Cesena (W)
۰
۱
Chievo Verona (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Siete Villas
۱
۲
Vimenor CF
Finished
۱۴:۱۵
SD Gama
۱
۳
Castro
Finished
۱۹:۰۰
Textil Escudo
۱
۲
CD Naval
Finished
۱۹:۳۰
SD Solares Medio Cudeyo
۰
۳
SDA Albericia
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina Liga Profesional Reserve
CA Huracan Reserves
۱
۱
Defensa y Justicia Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Arsenal de Sarandi Reserves
۰
۰
San Lorenzo Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Tigre Reserves
۰
۲
Estudiantes La Plata Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Greece Super League Women
Larissa (W)
۰
۰
Aris Thessaloniki (W)
Finished
۱۶:۳۰
FC PAOK Thessaloniki (W)
۶
۰
Kastoria GPO (W)
Finished
۱۶:۳۰
Trikala 2011 (W)
۴
۱
Elpides Karditsas FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 4
Panionios NFC
۱
۰
APS Patrai
Finished
۱۶:۳۰
  France Coupe de France Women
Nantes (W)
۶
۱
Cannes (W)
Finished
۱۶:۳۰
Marseille (W)
۳
۲
EA Guingamp (W)
Finished
۱۷:۰۰
RC Lens (W)
۰
۵
Thonon Evian FC (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone F
Asd Pineto Calcio
۲
۰
Vastogirardi
Finished
۱۷:۰۰
Porto D'Ascoli
۰
۱
Termoli Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Roma City FC
۱
۰
ASD Vastese Calcio 1902
Finished
۱۷:۰۰
Team Nuova Florida
۱
۲
Senigallia
Finished
۱۷:۰۰
Trastevere Calcio ASD
۲
۱
Alma Juventus Fano 1906
Finished
۱۷:۰۰
US Tolentino
۰
۰
Matese
Finished
۱۷:۰۰
Calcio Chieti
۰
۱
ASD Montegiorgio
Finished
۱۷:۰۰
SSD San Nicolo Notaresco
۱
۰
Sambenedettese
Finished
۱۷:۰۰
  Israel Liga Bet South
AC Hamachtesh Givataim
۰
۱
MS Hapoel Lod
inprogress
۲۲:۰۰
  El Salvador Reserves League
CD Platense Zacatecoluca Reserves
۱
۳
Alianza San Salvador Reserves
Finished
۲۰:۳۰
  Liberia First Division
Muscat FC
۰
۲
FC BEA Mountain
Finished
۱۹:۳۰
  San Marino Campionato
Fiorita
۲
۰
Folgore / Falciano
Finished
۱۷:۳۰
AC Libertas
۲
۰
SC Faetano
inprogress
۲۱:۰۰
SP Tre Fiori
۰
۰
SS Virtus
inprogress
۲۱:۳۰
  Andorra 2a Divisio
FC Encamp
۰
۱
CF Atletic America
Finished
۱۷:۳۰
Club Esportiu Carroi
۴
۰
UE Engordany B
Finished
۱۴:۳۰
  Italy Serie D, Girone I
Licata
۲
۰
Mariglianese
Finished
۱۷:۰۰
Santa Maria Cilento
۱
۰
ASD Cittanovese
Finished
۱۷:۰۰
AS Acireale
۱
۲
ASD Castrovillari Calcio
Finished
۱۷:۰۰
USD Ragusa
۱
۱
ASD Paterno
Finished
۱۷:۰۰
ASD Sancataldese
۲
۰
FC Lamezia Terme
Finished
۱۷:۰۰
ASD San Luca
۲
۴
Locri 1909
Finished
۱۷:۰۰
Real Agro Aversa
۰
۱
Canicattì
Finished
۱۷:۰۰
ASD Trapani Calcio
۱
۱
Citta di Sant Agata
Finished
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Al Ittihad Kalba U21
۳
۰
Al Bataeh U21
Finished
۱۶:۴۵
Al Jazira U21
۲
۲
Dibba Al Fujairah U21
Finished
۱۶:۴۵
  France France U19 Cup
Amiens U19
۱
۳
Le Havre AC U19
Finished
۱۷:۰۰
JA Drancy U19
۱
۳
Rennes U19
Finished
۱۷:۰۰
Valenciennes FC U19
۰
۳
ESTAC Troyes U19
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
FC Hansa Rostock II
۲
۰
1. FC Frankfurt
Finished
۱۵:۳۰
Charlottenburger FC Hertha 06
۰
۱
TUS Makkabi
Finished
۱۶:۰۰
TSG Neustrelitz
۲
۰
MSV Pampow
Finished
۱۶:۰۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
۰
۰
Rostocker FC
Finished
۱۶:۰۰
  Albania Kategoria Superiore
KS Kukesi
۲
۰
KF Tirana
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
CD Subiza
۱
۲
Avance Ezcabarte
Finished
۱۴:۰۰
CD Azkoyen
۴
۱
Pena Sport
Finished
۱۹:۳۰
  Antigua and Barbuda Premier Division
SAP FC
۲
۴
Pigotts Bullets FC
Finished
۰۳:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Mineros De Zacatecas
۱
۲
Alacranes De Durango
Finished
۰۲:۳۰
  Kenya Super League
Naivas FC
۰
۰
Migori Youth
Finished
۱۵:۳۰
Gusii FC
۲
۲
Silibwet
Finished
۱۵:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 2
Thiella Sarakinon
۱
۱
FC Kozani
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women II
Gil Vicente FC (W)
۰
۲
Sporting B (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Djibouty Premier League
FC Dikhil
۱
۱
Gendarmerie Nationale FC
Finished
۱۷:۳۰
  Belgium Second Amateur Division VFV A
KFC Merelbeke
۰
۲
Sparta Petegem
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
Blau-Weiss Papenburg
۱
۱
U.L.M. Wolfsburg
Finished
۱۶:۳۰
Eintracht Celle
۰
۳
TUS Bersenbruck
Finished
۱۶:۳۰
  Lebanon Premier League
Al Ahed
۰
۰
Al Ansar Beirut
Finished
۱۶:۳۰
  Zambia Super League
Forest Rangers
۱
۰
Zanaco
Finished
۱۶:۳۰
  Morocco League Women
WAC Casablanca (W)
۱
۵
SC Casablanca (W)
Finished
۱۶:۳۰
FAR Rabat (W)
۳
۰
AUSF Assa Zag (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga North
Eintracht Norderstedt
۰
۰
SV Werder Bremen II
Finished
۱۶:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
۰
۰
Teutonia Ottensen
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FSV Wacker Nordhausen
۰
۳
Eilenburg
Finished
۱۵:۳۰
FSV Budissa Bautzen
۱
۰
Ludwigsfelder FC
Finished
۱۵:۳۰
  Ghana 1. Division
FC Skyy
۳
۰
WAFA
Finished
۱۸:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید