0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Super League
Saipa Tehran
۳
۲
Eifam Seram Ardakan
Finished
۱۵:۰۰
Giti Pasand Esfahan
۳
۲
Pas Gorgan
Finished
۱۵:۰۰
Mes Rafsanjan
۳
۱
Shahrdari Gonbad
Finished
۱۵:۰۰
Haraz Amol
۳
۰
Shahrdari Urmia
Finished
۱۶:۰۰
  Italy SuperLega
Verona
۲
۲
Lube Civitanova
inprogress
۲۰:۳۰
Emma Villas Siena
۳
۲
Padova
Finished
۱۸:۰۰
GAS Sales Piacenza
۳
۲
Taranto
Finished
۱۸:۰۰
Trentino
۳
۰
VV Monza
Finished
۲۰:۳۰
  Denmark 2. Division Women
Frederiksberg (W)
۳
۲
Helsingor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Shima (W)
۰
۳
ASV Aarhus 3 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Aabenraa I. G. (W)
۳
۰
Hornsyld IF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Hillerod G & I (W)
۳
۲
Enghave VK (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Superliga 2
Madrid
۲
۳
Pinto
Finished
۱۵:۰۰
  Japan V Premier League
JTEKT Stings
۳
۱
Toray Arrows
Finished
۱۰:۳۵
JT Thunders
۳
۱
Osaka Blazers Sakai
Finished
۰۷:۳۰
Tokyo Great Bears
۰
۳
Suntory Sunbirds
Finished
۰۸:۳۰
Nagano Tridents
۲
۳
WOLFDOGS NAGOYA
Finished
۰۷:۳۰
Oita Miyoshi WA
۰
۳
Panasonic Panthers
Finished
۰۷:۳۰
  Philippines Spikers Turf
NU Archipelago Builders
۰
۳
Navigators Iloilo
Finished
۱۳:۰۰
Imus
۳
۰
Philippine Air Force
Finished
۱۰:۳۰
  Japan V Premier League Women
Saitama Ageo Medics (W)
۱
۳
Denso Airybees (W)
Finished
۰۷:۳۰
NEC Red Rockets (W)
۲
۳
Hisamitsu Springs (W)
Finished
۰۷:۳۵
Okayama Seagulls (W)
۳
۲
JT Marvelous (W)
Finished
۰۸:۰۰
Queensesis (W)
۱
۳
Hitachi Rivale (W)
Finished
۰۵:۳۵
PFU Blue Cats (W)
۳
۰
Himeji Victorina (W)
Finished
۰۶:۳۰
Toray Arrows (W)
۱
۳
Kurobe Aqua Fairies (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Thailand VTL Women
Khonkaen Star (W)
۳
۰
Salming RSU (W)
Finished
۱۱:۳۰
Nakhon Ratchasima (W)
۲
۳
Diamond Food VC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey Efeler Ligi
Cizre Bld.
۳
۲
Develi Belediyesi
Finished
۱۳:۳۰
Hatay B. Sehir
۰
۳
Arkas Spor Izmir
Finished
۱۶:۳۰
Fenerbahce Istanbul
۳
۰
Tursad
Finished
۱۳:۳۰
Hekimoglu GTC Bursa
۳
۰
Tokat Belediye Plevne
Finished
۱۵:۳۰
Ziraat Bankasi
۳
۱
Spor Toto SK (Maliye Milli Piyango)
Finished
۱۶:۳۰
T.F.L Altekma
۰
۳
Bursa B.sehir Belediyesi
Finished
۱۸:۰۰
  Estonia Esiliiga
Bmf/Rakvere Vorkpalliklubi
۳
۱
EstNor/Kiili
Finished
۱۵:۳۰
Poltsamaa VK
۱
۳
Danpower/Voru
Finished
۱۹:۳۰
Viljandi VK
۱
۳
Tallinna Spordikool
Finished
۱۸:۳۰
  Denmark 1. Division West Women
Esbjerg (W)
۳
۱
Bedsted (W)
Finished
۱۶:۰۰
Lyseng (W)
۳
۰
Skovbakken (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden Elitserien
Uppsala
۳
۱
RIG Falkoping
Finished
۱۶:۱۵
Sodertelge VBK
۱
۳
Falkenberg
Finished
۱۸:۳۰
Orkelljunga VK
۰
۳
Floby
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Mestaruusliiga
Vantaa
۳
۰
Kyyjarven Kyky
Finished
۱۶:۳۰
Savo Volley
۳
۰
Loimu
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie A2
Olimpia Bergamo
۱
۳
Materdomini Castellana Grotte
Finished
۲۰:۳۰
Vibo Valentia
۳
۰
Tinet Prata DI Pordenone
Finished
۲۰:۳۰
  Norway Eliteserien
Koll
۲
۳
NTNUI Volleyball
Finished
۱۷:۰۰
  Argentina Serie A1
Paracao de Entre Rios
۱
۳
Policial de Formosa Voley
Finished
۰۰:۳۰
AMUVOCA
۰
۳
Ciudad de Buenos Aires
Finished
۰۳:۳۰
Club Social Monteros
-
-
AMUVOCA
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Obras de San Juan
۰
۳
UPCN San Juan
Finished
۱۶:۳۰
Defensores de Banfield
۳
۲
Paracao de Entre Rios
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Superliga Women
Sayre Mayser Gran Canaria (W)
۱
۳
Sanaya Libby's La Laguna (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Superliga Women
Fluminense (W)
۳
۱
Brasilia (W)
Finished
۰۱:۳۰
Praia Clube/Banana Boat (W)
۳
۰
Sesi Bauru (W)
Finished
۰۴:۰۰
  Brazil Superliga
Araguari Ube Volei
۳
۲
Suzano Volei
Finished
۰۱:۳۰
Sada Cruzeiro
۳
۱
Apan Blumenau
Finished
۰۲:۳۰
  Italy Serie A3
Farmitalia Catania
۲
۳
Shedirpharma Massa Lubrense
Finished
۱۸:۳۰
Parma
۱
۱
San Dona di Piave
inprogress
۲۱:۳۰
Montecchio Maggiore
۱
۳
ErmGroup San Giustino
Finished
۲۰:۳۰
Marcianise
۲
۳
Sieco Service Ortona
Finished
۱۸:۳۰
Leo Shoes Casarano
۳
۰
Pallavolo Franco Tigano Palmi
Finished
۲۰:۳۰
Pallavolo Bari
۳
۰
Normanna Aversa Academy
Finished
۲۰:۳۰
Med Store Macerata
۳
۱
Gamma Chimica Brugherio
Finished
۲۰:۳۰
Volley Garlasco
۲
۰
Da Rold Logistics Belluno
inprogress
۲۱:۳۰
Virtus Fano
۲
۰
Geetit Bologna
inprogress
۲۱:۳۰
Aurispa Libellula Lecce
۱
۰
Tuscania
inprogress
۲۲:۰۰
  Portugal A2 Feminino
AAS Mamede (W)
۱
۱
Ala NunAlvares Gondomar (W)
inprogress
۲۱:۳۰
CR Piedense (W)
۳
۲
CN Ginastica (W)
Finished
۱۸:۳۰
Dumiense FC (W)
۳
۱
CF Belenenses (W)
Finished
۲۰:۳۰
CD Fiaes (W)
۳
۰
Lusofona VC (W)
Finished
۲۰:۳۰
Esmoriz GC (W)
۳
۰
VC Viana-Casa Peixoto (W)
Finished
۱۹:۳۰
GC Santo Tirso (W)
۰
۰
Gueifaes (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Belgium EuroMillions League
Waremme
۱
۳
Lindemans Asse Lennik
Finished
۲۰:۳۰
Axis Guibertin
۳
۱
Achel
Finished
۲۰:۳۰
  Greece A1 Ethniki
Panathinaikos Athens
۳
۱
AONS Milon
Finished
۲۰:۰۰
  Portugal Taca de Portugal
Castelo de Maia GC
۳
۰
GC Santo Tirso
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Mestaruusliiga Women
LP Kangasala (W)
۰
۳
Oriveden Ponnistus Orivesi (W)
Finished
۱۸:۳۰
Arctic Volley (W)
۳
۱
HPK Hameenlinna (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Japan V Challenge League 2
Hyogo Delfino
۰
۳
Daido Steel Red Star
Finished
۰۷:۳۰
Veertien Mie
۳
۰
Tsukuba United
Finished
۰۶:۳۰
  Poland PlusLiga
LUK Lublin
۳
۱
BBTS Bielsko-Biala
Finished
۱۷:۱۵
  Greece National Championship U21
AO Kifisias U21
۲
۳
Panathinaikos U21
Finished
۱۷:۰۰
PAOK U21
۱
۳
Iraklis 1908 U21
Finished
۱۹:۳۰
GS Kerateas U21
۰
۰
AEK Athens U21
inprogress
۲۲:۰۰
  Denmark 2. Division
Aabenraa
۲
۳
Midtfyn VK
Finished
۱۴:۳۰
Vestsjaelland 2
۳
۰
Gentofte 3
Finished
۱۶:۳۰
Aarby Volley
۰
۳
Gentofte Volley Wildcard
Finished
۱۳:۳۰
Team Vendsyssel
۳
۱
ASV Aarhus 4
Finished
۱۸:۳۰
  Denmark 1. Division East
Frederiksberg Volley
۳
۱
Grondal Wildcard
Finished
۱۴:۳۰
Amager II
۳
۰
KSV
Finished
۱۴:۳۰
VLI
۳
۰
Holbaek
Finished
۱۶:۰۰
Farum-Holte
۳
۰
DTU Volley
Finished
۲۰:۳۰
  Europe Baltic League Women
Voru VK/SK (W)
۱
۳
Jelgava/LU (W)
Finished
۱۴:۳۰
Bigbank Tartu (W)
۳
۲
SUFA/DU (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Liga A1 Women
Club Nautico SA Rosario (W)
۰
۳
Banco Provincia La Plata (W)
Finished
۰۱:۳۰
Cef5 Voley La Rioja (W)
۰
۳
San Lorenzo (W)
Finished
۰۱:۳۰
Tucuman de Gimnasia (W)
۰
۳
Ferro Carril Oeste (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Europe Baltic League
SK Jekabpils Lusi
۳
۲
Selver/TalTech
Finished
۱۷:۳۰
Bigbank Tartu
۳
۰
RTU/Robezsardze
Finished
۱۷:۳۰
Daugavpilsi Univ
۳
۰
Parnu Vk
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal A2 Masculinos
Famalicense
۰
۳
Associacao Ruinas Volei Clube
Finished
۲۰:۳۰
AA Alunos
۳
۰
FC Calheta
Finished
۰۰:۰۰
Castelo Branco SC
۰
۳
CD Os Marienses
Finished
۱۴:۰۰
Adre Praiense
۰
۳
Clube Kairos
Finished
۱۵:۰۰
  Poland Tauron Liga Women
Organika Budowlani Lodz (W)
۱
۳
Bielsko Biala (W)
Finished
۲۰:۰۰
  Austria AVL
SG Raiffeisen Waldviertel
۲
۳
Ried
Finished
۱۹:۳۰
  Bulgaria Superliga
Montana
۱
۳
VC Levski Sofia
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal A1 Feminino
FC Porto (W)
۳
۱
Leixoes SC (W)
Finished
۱۹:۳۰
S.C. Braga (W)
۳
۲
Castelo de Maia GC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Vitoria SC (W)
۲
۳
Sporting CP (W)
Finished
۱۸:۳۰
AVC Famalicao (W)
۰
۳
SC Espinho (W)
Finished
۱۸:۳۰
SL Benfica (W)
۳
۰
Porto Volei (W)
Finished
۱۸:۳۰
GC Vilacondense (W)
۰
۳
Clube Kairos (W)
Finished
۱۸:۳۰
Boavista FC (W)
۱
۳
CS Madeira (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Slovakia Extraliga Women
UKF Nitra (W)
۱
۳
Nove Mesto Nad Vahom (W)
Finished
۱۹:۳۰
VA Zilina (W)
۳
۰
Presov (W)
Finished
۲۰:۳۰
SVK Pezinok (W)
۰
۳
VK Kupele Brusno (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Sud
TSV Muhldorf
۱
۳
SSC Karlsruhe
Finished
۱۸:۳۰
VC Dresden
۲
۳
BV Gotha
Finished
۱۸:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
Peelpush Meijel (W)
۰
۳
CSE VC Zwolle (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Turkey 2. Lig Women
Antalya Aci Koleji (W)
۳
۰
Antalyaspor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Eryaman Genclik (W)
۰
۳
Sultan Spor (W)
Finished
۱۱:۳۰
Sariyer Belediyesi II (W)
۰
۳
Eczacibasi 2 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Buyukcekmece Academi (W)
۳
۰
Istanbul Bizimkent (W)
Finished
۱۴:۳۰
Karayollari 2 (W)
۳
۰
Iller Bankasi II (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland Mizunodeild
Stal Ulfur
۱
۳
Vestri
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark 1. Division West
IF Lyseng
۳
۱
Skovbakken
Finished
۱۷:۳۰
Ikast KFUM 2
۳
۰
Aarhus 1900
Finished
۱۸:۳۰
  Turkey 1st League Women
Muratpasa Bld (W)
۲
۳
Altinoluk (W)
Finished
۱۶:۳۰
Bahcelievler BLD. (W)
۳
۲
Ankara Karayollari (W)
Finished
۱۸:۳۰
Gaziantep Merinos (W)
۳
۰
Tarsus Belediyesi (W)
Finished
۱۳:۳۰
Sakarya (W)
۳
۱
Canakkale Belediyesi (W)
Finished
۱۴:۳۰
Havran Fatih Bld (W)
۰
۳
Goztepe (W)
Finished
۱۴:۳۰
Ciftlikkoy Belediyespor (W)
۰
۳
Yesilyurt (W)
Finished
۱۴:۳۰
TED Ankara Kolejliler (W)
۳
۰
Mihaliccik (W)
Finished
۱۴:۳۰
Eregli Belediyespor (W)
۰
۳
Lima Spor (W)
Finished
۱۵:۳۰
Adam Voleybol (W)
۳
۰
OSB Teknik Koleji (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Hungary NB I
Szolnoki RK
۰
۳
TFSE
Finished
۱۶:۳۰
Fino Kaposvar
۳
۰
Kistext Budapest
Finished
۲۱:۰۰
DEAC SNK KFT
۰
۳
Vegyesz Kazincbarcika
Finished
۲۰:۳۰
  Denmark VolleyLigaen Women
Holte IF (W)
۳
۱
Brondby (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Hong Kong Division 1 Women
Hip Hing (W)
۳
۰
CYT (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Thailand VTL
Kasetsart VC
۰
۳
Nakhon Ratchasima College
Finished
۰۸:۳۰
  United States NCAA Championship
Loyola Chicago Ramblers
۳
۰
Saint Francis Brooklyn Terriers
Finished
۰۳:۳۰
  Sweden Elitserien Women
Goteborg (W)
۲
۳
Lunds VK (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premijer Liga Women
Sloboda Tuzla (W)
۲
۳
Zok Igman (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 1st Division
Sotra VK
۳
۲
NTNUI II
Finished
۱۶:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Sud Women
TV Dingolfing (W)
۳
۱
TV Planegg-Krailling (W)
Finished
۱۷:۳۰
SV Lohhof (W)
۰
۳
Altdorf (W)
Finished
۱۸:۳۰
Wiesbaden II (W)
۳
۱
Rote Raben Vilsbiburg II (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Croatia Superliga Women
ZOK Osijek (W)
۰
۳
Marina Kastela (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Denmark 1. Division East Women
KSV (W)
۳
۲
Rosenlund (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Nord Women
BBSC Berlin (W)
۰
۳
Koln (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Netherlands Eredivisie
Topvolley Limburg
۳
۰
Talent Team Papendal Arnhem
Finished
۱۹:۰۰
  Russia Superliga
NOVA Novokuybyshevsk
۰
۳
Belogorie Belgorod
Finished
۱۶:۳۰
  Iceland 1 Division Women
Fylkir (W)
۳
۰
Huginn (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Uganda National League A
KAVC
-
-
Tigers
Cancelled
۱۴:۳۰
  Russia Superliga Women
Proton Saratov (W)
۲
۳
Minchanka Minsk (W)
Finished
۱۶:۳۰
Dinamo Moscow (W)
۳
۱
Uralochka NTMK Ekaterinburg (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Divizia A1 Women
Stiinta Bacau (W)
۱
۳
Voluntari (W)
Finished
۱۶:۳۰
Dinamo Bucuresti (W)
۰
۳
Targoviste (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Russia Vysshaya League A
Izhgtu-Dinamo Izhevsk
۳
۰
Universitet Barnaul
Finished
۱۴:۵۵
Dynamo Chelyabinsk
۳
۲
VC Tyumen
Finished
۱۵:۳۰
  Latvia Nacionala Liga
SK RTU
۱
۳
VK Ventspils
Finished
۱۴:۳۰
SK Vecumnieki
۳
۱
VK Biolars Jelgava
Finished
۱۵:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
Tallinna Ulikool (W)
۰
۳
Viljandi Metall (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Greece National Championship U20 Women
Panellinios U20 (W)
۰
۳
AEK U20 (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Norway Eliteserien Women
Koll (W)
۳
۰
NTNUI (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Belarus Liga Pro
Molot-Pro
۳
۰
Plamya-Pro
Finished
۱۱:۲۵
Tornado-Pro
۱
۳
Alliance-pro
Finished
۱۳:۱۰
  Russia Liga Pro Women
Foksi-pro (W)
۳
۰
Sovy-pro (W)
Finished
۰۸:۴۵
Foksi-pro (W)
۳
۲
Panthers-pro (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Spain Superliga 2 Women
Premia de Dalt (W)
۳
۰
Esplugues (W)
Finished
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید